Kategorie

Dostawa

...ZAPŁAĆ przelewem - powyżej 50pln Wysyłka GRATIS.
Dostawa

- polityka prywatności.

Polityka Prywatności
 

Korzystając z www.paskionline.pl akceptujesz zasady Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z nimi, prosimy o nie korzystanie z naszego sklepu.

Właściciel sklepu www.paskionline.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę, którą jest iż Właściciel sklepu paskionline.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów swojego sklepu.

Dane Osobowe

 

Podczas korzystania z naszego sklepu (moment składanie zamówienia) możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.
Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do realizacji zamówień produktów. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi złożenie zamówienia na produkty.

Zamawianie produktów

 

Zamawianie produktów oferowanych przez sklep www.paskionline.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Niezapowiedziane Wiadomości

 

Sklep www.paskionline.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumie się informacje odnoszące się bezpośrednio do strony www.paskionline.pl, produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

W razie pytań prosimy o kontakt pomoc@paskionline.pl +32 465 343 342

Znajdziesz nas na:
img img
img img
Newsletter

Skontaktuj się z nami
PaskiOnline.pl
Biuro wysyłkowe
H.Sawickiej 4 lok 47
99-320 Żychlin
+32 466 284 061
+48 690 065 065
pomoc@paskionline.pl
Projekt i wykonanie: Maxsote.pl, oprogramowanie: SOTE
Użytkownicy online: 3